Home » 2018 » Грудень » 20

Daily Archives: 20.12.2018

Урок з ароматом КАВИ)))

А Ви були колись на уроці з ароматом КАВИ?..

20 грудня 2018 року було проведено відкритий урок української мови в 9-Б класі на тему: “Складнопідрядне речення (СПР) з підрядним означальним, з’ясувальним та обставинним” (вчитель: Цьома В.Д.). На уроці учні навчилися визначати види СПР в тексті, рід слів іншомовного походження та правильно їх наголошувати (види кави): лате, капучино, амерікано тощо)))

Було ГРАМОТНО)))ЯСКРАВО)))ФЕЄРИЧНО)))КАВОВО)))

I (шкільний) етап захисту науково-дослідницьких робіт МАНУМ)))

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН. Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.

20 грудня 2018 року в гімназії відбувся  I (шкільний) етап захисту науково-дослідницьких робіт МАНУМ. 22 учні презентували свої наукові дослідження (українська мова та література (науковий керівник: Дуняшенко Н.В. – 8 робіт, Тернавська Т.В. – 1 робота), зарубіжна література (науковий керівник: Тіхоненко С.О. – 2 роботи), історія (наукові керівники: Сімеонова В.М. – 6 робіт, Скляніченко К.Ю. – 1 робота), фізика (наукові керівники: Патріман Н.Г. – 3 роботи, Солтик І.В. – 1 робота)). Юні науковці вкотре довели, що обдарованості немає меж)))  За результатами проведення І етапу, роботи переможців рекомендовано до участі у ІІ (обласному) етапі конкурсу.

УВАГА)))

Всеукраїнська премія “Диво-Дитина”

.

ДОЛУЧАЙТЕСЬ І ПЕРЕМАГАЙТЕ))) ВСЕ В ВАШИХ РУКАХ)))