Home » 2018 » Грудень » 22

Daily Archives: 22.12.2018

Свято з Новорічною казкою

21 грудня в стінах гімназії, відбулося казкове новорічне свято. Учні гімназії 5-6 класів представили глядачам казки: Колобок, Рукавичка, Ріпка, на сучасний новорічний лад.

Створення святкової фотозони, учнями гімназії №9

Привітання та подарунки для дітей навчально-реабілітаційного центру до Дня Святого Миколая

Звичайно, кожна дитина чекає на ту мить, коли наступає свято і Святий  Миколай Чудотворець приносить малечі солодощі тому за доброю традицією в День Святого Миколая з солодкими подарунка та купою різноманітних м’яких іграшок до дітей навчально-реабілітаційного центру завітали та привітали їх зі святом учні гімназії №9. Гімназисти подарували дітям виготовлені власноруч новорічні чобітки з солодощами та зібрали велику кількість м’яких іграшок.

День Святого Миколая

19  грудня у гімназії відбулось свято, присвячене   Дню  Святого Миколая.  День святого Чудотворця – це свято, улюблене та очікуване багатьма. Воно розпочинає цикл Новорічних свят і відзначається особливою атмосферою добра, радості і душевної теплоти. Учні гімназії  підготували до цього заходу  привітання: вірші,  веселі сценки  а Святий  Миколай  всім слухняним та чемним діткам  – подарунки.

Вітання та солодкі подарунки для воїнів АТО, до Дня Святого Миколая

Напередодні Дня Святого Миколая учні гімназії №9 підготували святкові привітання і подарунки з солодощів, теплих речей та різних смаколиків  для воїнів АТО. Також діти написали листи до солдатів, в яких висловили свої щирі почуття та побажання швидкого повернення до рідної домівки з перемогою.

Грудень 2018