Архів за день: 18.12.2018

День чобітка)))

18 грудня 2018 року в гімназії відбувся День чобітка (до дня Святого Миколая) в рамках міжпредметного навчально-дослідницького проекту «Краса&Мода&Стиль».

Що може бути приємніше, ніж дарувати і отримувати новорічні презенти? Особливо в незвичайній упаковці – наприклад, в забавній шкарпетці або рукодільному чобітку, підвішеному до камінної полиці. Учні 5-11 класів змайстрували і прикрасили чобітки, використовуючи підручні матеріали! Всі роботи учнів – чудові та неперевершені. Особливо хочеться відзначити роботу учениці 5-А класу, Шароварової Софії, адже тільки БАЖАННЯ ТВОРИТИ є запорукою УСПІХУ, її робота – УНІКАЛЬНА)))

РАЗОМ ми привітали  воїнів ООС та діток з реабілітаційного центру зі святом)))

Фінансово грамотні)))

Учні 9-А та 10-Б класів (вчитель-наставник: Яремчук О.О.) взяли участь у Всеукраїнському конкурсі “Фінансова грамотність” (платформа “На Урок”). Маємо 17 переможців: 9-А клас (8 дипломів I, II та III рівнів), 10-Б клас (9 дипломів I, II та III рівнів).

Вітаємо переможців та їх наставника)))

Подальших успіхів та звершень)))