Головна » 2018

Архів за рік: 2018

Вітаємо юних знавців української мови з перемогою!

11 листопада 2018 року відбувся ІІ (міський) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, учасниками якого були й учні гімназії. Приємно, що серед творчої молоді, є справжні знавці рідної мови.

Вітаємо Маргариту Сибірцеву, ученицю 9-А  класу,  та  її вчителя Тернавську Тетяну Володимирівну з перемогою у конкурсі (ІII місце).

Бажаємо подальших успіхів у навчанні та праці, творчих досягнень)))

І знову перемога)))

Вітаємо з перемогою в ІІ (міському) етапі олімпіади з історії учня 11-Б класу гімназії, Скляра Данила (I місце). Бажаємо творчих злетів, здоров’я та успіхів.

Висловлюємо слова подяки вчителю, Сімеоновій Валентині Миколаївні, що зберігає та примножує славетні традиції підготовки учнів у нашій гімназії. Так тримати!

Текст XVIII радіодиктанту національної єдності на Українському радіо

Кожен, хто приймав участь 9 листопада у радіодиктанті, має змогу перевірити себе. Авторський текст диктанту розмістило на своєму офіційному сайті Українське радіо.

Крила України

Що спадає на думку, коли чуємо слово «мрія»? Щось піднесене: небо, крила, політ… Недарма саме «Мрією» назвали найбільший у світі літак, сконструйований, до речі, у Києві. Щоб злетів цей велетенський і, на перший погляд, непідйомний залізний птах у синю височінь, свій досвід і талант у нього вклали люди різних національностей. Власне, сила наша в тому, що нас багато і ми різні. А здійснених разом, здавалося б, нездійсненних мрій нам не бракує.

Скажімо, Сергій Параджанов, вірменин за походженням, захопив увесь світ фільмом «Тіні забутих предків», зібравши десятки нагород на численних міжнародних кінофестивалях. Народжена в російському Смоленську Тетяна Яблонська полонила наші душі українськими мотивами, від споглядання яких неначебто очищаєшся й стаєш добрішим. А як не згадати нащадка давнього грузинського роду Iвана Кавалерідзе, якого знають у світі як талановитого українського скульптора, що перетворював мармур на живі фігури?

Упродовж сторіч земля від Сяну й до самого Дону кожного обдаровує творчими крилами. Головне – усім нам робити свою справу з любов’ю, відчувати політ, і тоді обов’язково мрія здійсниться!

164 слова
Автор диктанту: Олександр Авраменко

Представлення учнівських проектів-відеопрезентацій “Рідна мова національний скарб”

#Пишеморазом_радіодиктант2018_гімназія№9