Home » Новини » Подарунки переможцям конкурсу #СтопНасильство

Подарунки переможцям конкурсу #СтопНасильство

У Кропивницькому нагородили переможців найкращих ескізів графіті на тему #СтопНасильство.

Урочистості відбулись за участі заступниці Міністра юстиції з питань державної виконавчої служби Світлани Глущенко, яка вручила учасникам заходу почесні дипломи та подяки.

«Ми з командою та активістами з таких громадських організацій, як  «Серця матерів та ветеранів війни Кропивницького», «Територія успіху» і «Асоціація жінок України «Дія» ініціювали проведення конкурсу серед талановитих учнів міста. Вирішили таким чином привернути увагу молоді до проблеми насильства в родинах та дати їм можливість висловити в мистецькому ракурсі свій погляд на це ганебне явище», – розповів про ідею конкурсу керівник обласної юстиції Вадим Гуцул.

Обрання переможців відбулось у два етапи. Спочатку віддати голос за малюнок мали змогу кропивничани в онлайн-режимі. Потім творчі роботи розглядали члени журі, які й визначили п’ятірку переможців.

Так, у номінації «Актуальність» перемогла школярка з гімназії №9 Кіровоградської міськради Аріна Бурлакова, 7-Аклас. У номінації «Меседж» переможцем став учень НВК №15 м. Кропивницького Павло Янковий. У номінації «Ідея» кращою стала учениця гімназії №9 Кіровоградської міськради Валерія Куницька, 8-Б клас. У номінації «Захист» перемогу здобула школярка з НВК №6 м. Кропивницького Поліна Мостика. У номінації «Символ конкурсу» лідирувала школярка з НВК №15 м. Кропивницького Аліна Леонтьєва.

Їм та всім іншим учасникам конкурсу (Астаф’євій Вікторії, 10-Б клас) сьогодні й вручили подарунки напередоні новорічних свят.

«Важливо, що на цьому ініціатива не вичерпалась. Ми продемонструємо роботи переможців в Міській раді м. Кропивницького для визначення локацій, на яких згодом будуть зображені мурали. Завдяки цьому дитячі ескізи стануть не просто основою для художнього розпису будівель у Кропивницькому, а й своєрідною соціальною рекламою серед місцевих мешканців», –  резюмував Вадим Гуцул.

Календар новин

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Архив новин

Корисні посилання