Home » Дистанційне навчання

Дистанційне навчання з 06 жовтня по 08 жовтня 2020 року

У зв’язку з продовженням робіт по реконструкції водопровідних насосних станцій магістрального водогону «Дніпро-Кіровоград», на час припинення   водопостачання у м. Кропивницькому з 06 жовтня по 08 жовтня 2020 року у Гімназії №9 організовано дистанційне навчання згідно з навчальним розкладом.

Згідно наказу №315/о заняття з учнями проводяться  дистанційно на платформі Google Classroom, також буде використовуватись Meet, Zoom, NZ.

Розклад уроків

Коди класів Classroom 2020-2021 н.р.

Як приєднатись до нового класу учню
Як переглянути завдання учню
Як додавати скріншоти

НАКАЗ № 466 від 25.04.2013
Про затвердження Положення про дистанційне навчання

НАКАЗ № 761 від 14.07.2015
Про затвердження Змін до Положення про дистанційне навчання

Наша гімназія працює в системі Google Apps з додатком Клас (Classroom)

Дистанційне навчання для учнів 1-11 класів під час карантину  весна 2020

Матеріал взято з офіційного сайту Управління освіти Міської ради міста Кропивницького

З метою проведення якісного дистанційного навчання учнів 1-11 класів в період з 06 по 24 квітня 2020 року,вчителями міста Кропивницького розроблено курс «Дистанційне навчання для учнів 1-11 класів», який розрахований на педагогів, батьків та учнів. Всі матеріали курсу доступні для перегляду та скачування.

1. Зайти на курс «Дистанційне навчання для учнів 1-11 класів» за посиланням: https://padlet.com/ok03061968/navchannyonlain
2. Обрати категорію, натиснути.
3. Обрати необхідний предмет та натиснути.
4. Обрати необхідний клас. Для перегляду всіх розробок, обраного класу, необхідно прокрутити коліщатком комп’ютерної миші.
5. Для перегляду конкретного дистанційного уроку навести вказівником миші та натиснути.
6. Для експорту віртуальної дошки Padlet з обраною розробкою достатньо скопіювати адресу та вставити в необхідному місці.

Сподіваємося, що матеріали курсу стануть у нагоді педагогам та допоможуть провести якісно дистанційне навчання, а для учнів процес засвоєння нових знань стане полегшеним та цікавим!

ГО “Смарт освіта” спільно з Міністерством освіти і науки розробили посібник із методичними рекомендаціями для початкової, основноі та старшої шкіл щодо дистанційного навчання.

Посилання на нормативно-правові акти: