Home » Новини » I (шкільний) етап захисту науково-дослідницьких робіт МАНУМ)))

I (шкільний) етап захисту науково-дослідницьких робіт МАНУМ)))

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН. Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.

20 грудня 2018 року в гімназії відбувся  I (шкільний) етап захисту науково-дослідницьких робіт МАНУМ. 22 учні презентували свої наукові дослідження (українська мова та література (науковий керівник: Дуняшенко Н.В. – 8 робіт, Тернавська Т.В. – 1 робота), зарубіжна література (науковий керівник: Тіхоненко С.О. – 2 роботи), історія (наукові керівники: Сімеонова В.М. – 6 робіт, Скляніченко К.Ю. – 1 робота), фізика (наукові керівники: Патріман Н.Г. – 3 роботи, Солтик І.В. – 1 робота)). Юні науковці вкотре довели, що обдарованості немає меж)))  За результатами проведення І етапу, роботи переможців рекомендовано до участі у ІІ (обласному) етапі конкурсу.

Дякуємо учасникам та їх наставникам за Ваше бажання досліджувати актуальні теми.

Такий формат роботи об’єднує пошукачів, зміцнює партнерські стосунки між різними науковими колами,

розширює дослідницький світогляд, поглиблює наукову ерудицію)))

Грудень 2018