Home » 2019 » Березень » 21

Daily Archives: 21.03.2019

Олімпіада – це підсумок найвищих знань)))

У гостинному Рівненському краї 13 команд – із Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької областей та м. Київ розпочали змагання за пальму першості у V Всеукраїнській учнівській олімпіаді з польської мови і літератури. Церемонія відкриття відбулася у комунальному закладі «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради». Впродовж трьох днів три десятки учнів 9-11 класів писали, говорили, читали польською мовою. Для них це можливість показати свій рівень знань польської мови та літератури, а для їхніх вчителів – також можливість перевірити свій професійний рівень, якість та ефективність застосованих ними методів та методик навчання.

Нагоду представляти м. Кропивницький та гімназію № 9 на Всеукраїнському рівні мала учениця 10-А класу, Прокопова Юлія. Хоча учениця стала лауреатом олімпіади, вона для себе почерпнула набагато більше: серед учасників знайшла справжніх щирих друзів, обмінялася з ними набутим досвідом у вивченні мови та отриманими знаннями)))

Квіти, квіти… Чарівні квіти)))

Напевно, немає жодної людини, яка хоч раз у житті не помилувалася квітами. Яскраве забарвлення, чудовий аромат і неземна їх краса не залишають нікого байдужим. Вони проникають нам у душу, викликають захоплення.
Вони прикрашають наше життя, поліпшують нам настрій своєю неповторною красою та ароматом. За допомогою них ми передаємо свої емоції, почуття, прихильність, повагу, вітаємо зі святом. Чарівні квіти – такі тендітні й такі прекрасні)))
21 березня 2019 року  в гімназії відбувся відкритий урок української мови в 6-Б класі на тему: “Написання складних прикметників разом і через дефіс” – соціокультурна змістова лінія: Квіти, квіти… Чарівні квіти, кольорові, великій малі… Ви умієте душу зігріти, бо й самі ви – душа землі… (вчитель: Цьома В.Д.).
Було Змістовно#Весняно#Квітково)))

Молодці)))

19 березня в дитячій обласній бібліотеці імені Т. Г. Шевченка наші учні прийняли активну  участь у міському  заході присвяченому відкриттю  Всеукраїнського Тижня дитячого читання.

Березень 2019