Головна » 2019

Архів за рік: 2019

Звіт керівника закладу)))

Літній відпочинок

Про всі події в таборі Ви можете прочитати в групі на Faсebook за посиланням https://www.facebook.com/groups/168420090509705/

Вітаємо)))

День відкриття табору “Барвінок”!

Літечко – літо, ти до нас прийшло.

Літечко – літо тепло принесло.

Літечко – літо – канікул пора.

Літечко – літо, радіє дітвора!

Такими словами розпочалося у гімназії  відкриття літнього табору «Барвінок», яке відбулося в  05. 06.2019 року. Цей день в літньому таборі  відбулася зустріч з працівникми патрульної поліції і майором поліції Загородньою Ж. В., які провели лекцію на тему: “Безпечний відпочинок” . Учні ознайомилися із планом роботи табору,  представляли назви, девізи, речівки та емблеми загонів, танцювали та співали, приймали участь у спортивній естафеті, дивилися цікавий фільм. Нехай кожен день у таборі буде корисним та яскравим!

День пропаганди та виховання безпечної поведінки!!!

04. 06. 2019р. у гімназії з учнями літнього табору відпочинку “Барвінок”, проведений цікавий квест, спеціалістами ДСНС в Кіровоградській області на тему: “Безпечний відпочинок на літніх канікулах”. Було дуже цікаво і повчально! Щиро дякуємо фахівцям ДСНС!!!