Головна » 2019

Архів за рік: 2019

“Security” – неперевершені)))

16 лютого 2019 року на базі навчально-виховного комплексу „Кіровоградський колегіум – спеціалізований навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр естетичного виховання” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області відбувся квест “Safe online – 2019”.

Команда учнів гімназії № 9 “Security” посіла I місце серед 9-ти команд-учасниць та отримала 4 відзнаки:

• Грамоту за зайняте I місце;
  • Кращі на локації “Кіберполіція”;
  • Кращі на локації “Блогерство – мій бізнес”;
  • Найкращі в танці “ланцюжком”.

Дякуємо організатору квесту, заступнику директора з виховної роботи, Гриценко В.В., педагогу-організатору, Гетман О.В., хореографу, Алфьоровій Т.М. та керівнику команди, Мельник Н.І. за організацію та проведення заходу; всім небайдужим, хто вболівав за наших Творчих#Креативних#Неперевершених”Security”)))

Більше тут

Переможці міських олімпіад)))

У світі настільки все пов’язане, що одне явище спричиняє появу іншого. Якщо існує яблуко, то, звичайно, існує і дерево, на якому воно виросло.

Школа – це дерево, на гілках якого ростуть плоди науки – учні, які живляться мудрістю вчителів, а, виростаючи, стають справжніми особистостями, громадянами своєї держави.

Гімназія пишається своїми талановитими учнями – переможцями міських олімпіад:

Дякуємо всім переможцям олімпіад з базових дисциплін та їх вчителям, які роблять вагомий внесок у розвиток інтелектуальної еліти нашої країни.

Ви – найкращі)))

Не слухайте нікого, хто скаже, ніби ти чогось не можеш. Зрозуміли? Якщо є мрія — оберігайте її. Люди, які чогось не можуть, будуть запевняти, що й у вас теж не вийде. Поставили мету — не зупиняйтеся, йдіть до кінця! Все в житті можливо, головне ПРАГНУТИ і ВІРИТИ)))

Вітаємо переможців II (обласного) етапу конкурсу-захисту НДР МАНУМ:

Омельченко Анну – 10-А клас (секція: зарубіжна література – керівник: Тіхоненко С.О.) – II місце;

Римарь Олександру – 10-А клас (секція: зарубіжна література – керівник: Тіхоненко С.О.) – II місце.

Вітаємо учасників II (обласного) етапу конкурсу-захисту НДР МАНУМ:

Шароварову Вікторію – 11-А клас (секція: українська література – керівник: Дуняшенко Н.В.);

Туркулець Орину  – 11-А клас (секція: українська література – керівник: Дуняшенко Н.В.);

Мельніченко Марію  – 11-А клас (секція: українська література – керівник: Дуняшенко Н.В.);

Котигу Аліну – 11-А клас (секція: українська література – керівник: Дуняшенко Н.В.);

Потєєву Марію – 10-А клас (секція: українська література – керівник: Дуняшенко Н.В.);

Васільєва Іллю – 10-В клас (секція: історія України – керівник: Скляніченко К.Ю.);

Воловика Андрія – 9-В клас (секція: фізика – керівник: Патріман Н.Г.);

Галушку Євгена – 9-В клас (секція: фізика – керівник: Патріман Н.Г.);

Уманського Валентина – 9-В клас (секція: фізика – керівник: Патріман Н.Г.);

Якубовську Дар’ю – 9-А клас (секція: німецька мова).

Більше за посиланням

ВИ – НАША ГОРДІСТЬ)))

Ліга сміху!!! Love is…)))

15.02., до Дня Святого Валентина, в гімназії, між учнями 8-их класів відбувся конкурс – Ліга сміху  на тему: “Love is…)))” . Кубок Ліги сміху здобула команда 8-Б класу  – “По love инки”. Друге місце розділили: команда 8-А класу “Інопланетні Козаки” та команда 8-В класу “Неперевершена шістка”!!!

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

16 лютого 2019 року в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка Кіровоградська Мала академія наук учнівської молоді чекає на захисті своїх досліджень учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР. Уважно ознайомтеся з ПРОГРАМОЮ ТА РОЗКЛАДОМ!!!!!!!!!!!