Home » 2019 » Березень » 18

Daily Archives: 18.03.2019

Перемога команди «Шукачі знань» гімназії № 9 у обласному етапі Всеукраїнського турніру юних істориків.

Протягом 16-17 березня 2019 року команди юних істориків, які представили 13 районів Кіровоградщини, брали участь у проведенні обласного етапу ХХІ Всеукраїнського турніру юних істориків.
У фінальній грі змагалися 4 команди, які успішно пройшли випробування попередніх етапів: міст Знам’янки та  Кропивницького, Новомиргородського та Новгородківського районів.
Від Кропивницького юних істориків представляла команда «Шукачі знань» гімназії № 9: Скляр Данило, Подскальнюк Альона, Петін Максим, Астаф’єва Вікторія, Шадурський Костянтин. Керівник команди – вчитель історії Сімеонова Валентина Миколаївна. Вже із перших хвилин проведення відбіркових турів наша команда демонструвала позитив, дружню енергетику та підтримку один одного.
Участь в обласному етапі турніру наша команда брала  вперше, тому хвилювалися всі, готуючись до нього. Проте ми разом справилися із новим та невідомим, учасники нашої команди «Шукачі знань» показали високий рівень підготовки до інтелектуальних змагань, вміння працювати з історичними джерелами, аргументовано відстоювати власну точку зору, цікаво та структуровано представляти історичну інформацію.
Турнір юних істориків – це змагання між командами школярів старших класів, які уміють на високому науковому рівні викласти та довести свою точку зору тієї чи іншої історичної події, наукової роботи, даних архівного документа та обґрунтувати її в наукових дискусіях – історичних раундах.
Слід зауважити і те, що гра будь-якого турніру – це симбіоз хвилювання, дискусій, нових ідей. Мозковий штурм – ось найточніше визначення цьому процесу, адже напруженню та складності, певно, поступиться і захист дисертацій!
Тож вітаємо команду «Шукачі знань» гімназії № 9
із перемогою у обласному етапі Всеукраїнського Турніру юних істориків)))
Дякуємо керівнику команди, Сімеоновій Валентині Миколаїівні, за змістовну підготовку учнів)))

Березень 2019