З дотриманням всіх протиепідемічних заходів, 26 листопада 2020 року у гімназії 9 відбулося засідання круглого столу з теми: “Світ без насильства” в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” серед учнів гімназії, за участі старшого інспектору сектору ювенальної превенції майора поліції Загородньої Ж.В. та шкільних офіцерів поліції Левандовського А.Є. і Грінченко В.В., соціальною-психологічною службою проведено тренінгове заняття.Було обговорення проблема насильства в суспільстві, школі та сім’ї. Учні розбирали ситуації з різних видів насильства та шукали шляхи вирішення їх.Також були переглянуті відеороботи.
#16днівпротинасильстваКроп2020
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/11/IMG-5558f023d2a73f5749a6418f9f7f232e-V-1024x576.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/11/IMG-9ada8e4e42bc2e4460a38342504bedc6-V-1024x769.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/11/IMG-2dd4677c3d15134950847ff7c5f8f56e-V-1024x576.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/11/IMG-76b3e463148731e87bd05094ec76a099-V-1024x769.jpg)