А Ви подорожували Босфорською протокою на уроці математики?.. Або урок-подорож “Арифметичні дії зі звичайними дробами”
12 листопада 2020 року в гімназії № 9 відбувся відкритий урок з математики в 6-А класі на тему: “Арифметичні дії зі звичайними дробами” (вчитель: Яремчук О.О.). Урок було проведено у формі подорожі. Учні під наставництвом вчителя розв’язували рівняння та задачі на задану тему, мандруючи Чорним морем, Босфорською протокою, Середземним морем, Гібралтарською протокою, узбережжям Північної Америки тощо.
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/11/2-1.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/11/6-1.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/11/3.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/11/5-2-575x1024.jpg)
Було #Арифметично#Пізнавально#Знаннєво#Атмосферно)))