9 листопада 2020 року учні 9-11 класів та вчителі гімназії № 9 (133 учня та 8 учителів) долучилися до написання XX Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, що присвячений Дню української писемності та мови. Текст “Виклики книжкової ери” написав український письменник Іван Малкович, озвучила – ураїнська актриса Римма Зюбіна.
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/11/37-1024x768.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/11/38-1024x768.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/11/39-1024x768.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/11/20.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/11/10-1.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/11/42-1024x576.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/11/43-1024x576.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/11/17.jpg)
Було #Натхненно#Святково#Атмосферно#Масштабно#Колоритно)))