06 листопада 2020 року, до Дня української писемності та мови для учнів 9-А класу гімназії № 9 працівниками бібліотеки-філії № 16 був проведений захід.
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/11/5-1-1024x767.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/11/6-1024x768.jpg)
Щиро дякуємо за співпрацю)))
Було #Мовно#Цитатно#Конкурсно)))
Кіровоградської міської ради Кіровоградської області
06 листопада 2020 року, до Дня української писемності та мови для учнів 9-А класу гімназії № 9 працівниками бібліотеки-філії № 16 був проведений захід.
Щиро дякуємо за співпрацю)))
Було #Мовно#Цитатно#Конкурсно)))