Тиждень знань безпеки життєдіяльності!
З 07.09.2020 р. по 11.09.2020 р. у гімназії № 9 проходе Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: “Світлофор нам всім моргає, до порядку закликає!”. У ході Тижня проходять цікаві, пізнавальні заходи: вікторини “Знання на дорозі – безпека підростаючого покоління”, уроки “Світлофор нам всім моргає, до порядку закликає!”, практичні заняття, зустрічі з шкільним офіцером поліції, конкурси малюнків, плакатів і т. д.
У ході Тижня учні повторюють правила дорожнього руху, навчаються умінню прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з них.
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG_20200908_113350-1024x768.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG_20200908_111241-1024x768.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG_20200908_110624-1-1024x768.jpg)