266 річниця святкування Дня міста!)
Фотозона для жителів міста “Осінь – це час пити чай і читати добрі книжки”
Вітаємо)))
15 вересня 2020 року в гімназії № 9 отримали відзнаки кращі знавці Міжнародної гри зі світової літератури «Sunflower–2019» (координатор гри: Шевченко Н.Л.).
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/09/1-2-1024x768.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/09/2-2-1024x768.jpg)
Олімпійський тиждень та Всеукраїнський Олімпійський урок!)
З 08.09.2020 р. по 18.09.2020 р. у гімназії проходили заходи в рамках Олімпійського тижня та Всеукраїнського Олімпійського Уроку. Цікаво та захопливо пройшли змагання з футболу, волейболу, баскетболу, естафети.
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/09/received_323888992255613.jpeg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG-d2a9e41efd558ee751b9053727d922bb-V-1024x768.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG-1d83faf16caadac011447273345997a4-V-1024x768.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG_20200916_124746-1024x768.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG-c6ff236279a93d24fa0898f3d08330b5-V-1024x768.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG_20200915_085340_1-1024x768.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG_20200915_085229-1024x768.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG-f876567780ae0f5f68d6b0c242e35c50-V-1024x768.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/09/2020-09-18-1024x768.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/09/yzobrazhenye_viber_2020-09-18_14-50-50-1024x768.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/09/yzobrazhenye_viber_2020-09-18_14-50-52-1024x768.jpg)
266 річниця заснування міста!)
В гімназії проходять заходи по відзначенню 266 річниці заснування міста: виховні години, екскурсії по гімназійному музею, бібліотечні уроки, виставка картин “Цікаві місця Кіровоградщини”. Учні гімназії долучились до челенджу Управління Освіти “KrohLifeStory”, та створили тематичну фотозону “Золота осінь в Кропивницькому”.
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG_20200914_112505-1024x768.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG_20200914_084142-1024x768.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG_20200914_084429-1024x768.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG_20200914_084752-1024x768.jpg)