Home » 2020 » Січень

Monthly Archives: Січень 2020

Семінар-практикум для вчителів трудового навчання

30 січня 2020 року, відповідно до річного плану ЦМСПС управління освіти Міської ради міста Кропивницького, на базі НВО № 19 проведено семінар – практикум для вчителів трудового навчання (технічні види праці та класи, що не поділяються) з проблеми «Сучасні педагогічні технології на уроках трудового навчання».

В практичній частині вчитель трудового навчання гімназії №9, Бондаренко В.М.,  поділився досвідом роботи та залучив педагогів до участі у майстер-класі з виготовлення виробів в техніці «Карбування».

Детальніше за покликанням

Учитель року-2020

28-29 січня 2020 року на базі гімназії № 9 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області відбувся фінальний етап другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Зарубіжна література»

(більше…)

Крок до зірок: Космос талантів!

30.01.2020 року в гімназії №9 відбувся конкурс Крок до зірок: Космос талантів! Юні таланти: співали, танцювали, розповідали вірші, грали на фортепіано, демонстрували фокуси) Було цікаво творчо та креативно!!!

(більше…)

Вивчаємо хімію та біологію з задоволенням)))

Які квіти входять до Червоної книги України? Що таке фітотерапія? Які пігменти і кольори квітів? Як виготовити саморобні природні індикатори та провести досліди з ними на квітах?

На ці питання учні гімназії № 9 знаходити відповіді під час дослідницьких проєктів з предметів хімія та біологія в рамках міжпредметного навчально-дослідницького проєкту «КВІТКов? феєрія» (тьютори: Акішова Р.А.; Гаянська Ю.П.). Презентація робіт юними дослідниками відбулася 24 січня 2020 року.

Поміркуємо разом: Чи буде «приємно» природі, якщо зриваючи яблука ми зламаємо гілку? Чи гуляючи лісом, зірвемо красиву квітку? Чи впіймаємо незвичайного метелика?…Так природі буде боляче. Бо кожна зламана гілка, зірвана квітка, спійманий метелик – це шкода завдана природі.

На жаль, господарська діяльність людей змінює умови життя рослин. Наприклад, на місті лісу будують заводи, риють кар’єр, на місці лугу влаштовують ферми. Багато дикорослих рослин гине, так поступово людина ніби наступає на природу. Тому деякі рослини потребують охорони і вони занесені до Червоної книги. Ця книга називається так тому, що червоний колір – сигнал небезпеки.

Лепбуки “Квіти Червоної книги України” презентували Потєєва Марія та Римарь Олександра (11-А клас), Полонська Вероніка (11-А клас), Олійник Марія (9-В клас), Лунгул Вадим та Гаврилова Аліса (10-В клас), Федірко Еліна та Корнета Анастасія (9-А клас).

(більше…)

Досконалості немає меж)))

Що являє собою міні-теплиця? Яким має бути міні-сад? Цікаво? Тоді запрошуємо Вас до гімназії № 9, де можна побачити реалізовані проєкти учнями 8-А класу (Бурлакова Аріна, Голбан Марія), 9-В класу (Кізько Катерина, Сімійон Діана) та 11-Б класу (Сірак Микола, Вільшанков Даніїл, Власова Анна, Вовченко Катерина) в рамках міжпредметного навчально-дослідницького проєкту «КВІТКов? феєрія» з предмету біологія (тьютор: Хаврюта Л.Я.)

Презентація задуму відбулася 23 січня 2020 року. 

Міні-теплиця  “Дослідницький марафон” – це звичайний парник, але в зменшеному вигляді. Його головне призначення – збільшення врожайності і можливість вирощування рослин протягом цілого року. Особливість такої конструкції полягає в її компактному розмірі, простоті виготовлення та зручності експлуатації. Все залежить від польоту вашої фантазії і наявності  підручного матеріалу. 

Мрієте про Трояндову клумбу на території гімназії? Не питання: вирощуємо троянди із звичайних пагонів – висаджуємо в квіткові горщики – доглядаємо та спостерігаємо – навесні висаджуємо та милуємося різнобарв’ям троянд.

Міні-сад – це красива прикраса для кабінету біології. І щоб створити таку красу, досить придумати композицію, купити діжки, вазони, посадити в них рослини і квіти, а потім додати камінчики і декорації. Ось і все. Ваш мініатюрний сад готовий! Міні-сад – це спосіб показати на дуже маленькій площі всю неосяжність світобудови…

Саме такими є #Неперевершені#Ексклюзивні#Фантастичні міні-сади “Дотик природи” та “Жива картина” в кабінеті біології, які створили учні гімназії під керівництвом Людмили Яківни.

(більше…)

Календар новин

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Архив новин

Корисні посилання