Home » 2020 » Січень » 23

Daily Archives: 23.01.2020

Досконалості немає меж)))

Що являє собою міні-теплиця? Яким має бути міні-сад? Цікаво? Тоді запрошуємо Вас до гімназії № 9, де можна побачити реалізовані проєкти учнями 8-А класу (Бурлакова Аріна, Голбан Марія), 9-В класу (Кізько Катерина, Сімійон Діана) та 11-Б класу (Сірак Микола, Вільшанков Даніїл, Власова Анна, Вовченко Катерина) в рамках міжпредметного навчально-дослідницького проєкту «КВІТКов? феєрія» з предмету біологія (тьютор: Хаврюта Л.Я.)

Презентація задуму відбулася 23 січня 2020 року.

Міні-теплиця  “Дослідницький марафон” – це звичайний парник, але в зменшеному вигляді. Його головне призначення – збільшення врожайності і можливість вирощування рослин протягом цілого року. Особливість такої конструкції полягає в її компактному розмірі, простоті виготовлення та зручності експлуатації. Все залежить від польоту вашої фантазії і наявності  підручного матеріалу.

Мрієте про Трояндову клумбу на території гімназії? Не питання: вирощуємо троянди із звичайних пагонів – висаджуємо в квіткові горщики – доглядаємо та спостерігаємо – навесні висаджуємо та милуємося різнобарв’ям троянд.

Міні-сад – це красива прикраса для кабінету біології. І щоб створити таку красу, досить придумати композицію, купити діжки, вазони, посадити в них рослини і квіти, а потім додати камінчики і декорації. Ось і все. Ваш мініатюрний сад готовий! Міні-сад – це спосіб показати на дуже маленькій площі всю неосяжність світобудови…

Саме такими є #Неперевершені#Ексклюзивні#Фантастичні міні-сади “Дотик природи” та “Жива картина” в кабінеті біології, які створили учні гімназії під керівництвом Людмили Яківни.

Що таке Квітковий годинник?

Чи знаєте Ви, що таке Квітковий годинник або годинник Лінея? Чи можна його покласти до кишені? А закласти в ломбард? На ці та багато інших цікавих питань учні 7-А класу (тьютор: Полулях С.О.) гімназії № 9 шукали відповіді під час навчального проєкту з географії “Квітковий годинник” в рамках міжпредметного навчально-дослідницького проєкту «КВІТКов? феєрія». Захист проєкту відбувся 23 січня 2020 року.

У природі безліч квіток, і за кожною з них можна визначати досить точний час доби. Як працюють квіткові годинники? Все просто. Кожна квіточка має свій час, коли її пелюстки відкриваються і закриваються. Із дня у день цей процес відбувається в один і той же час.

Січень 2020