Home » 2019 » Грудень » 10

Daily Archives: 10.12.2019

Талановиті діти – талановиті в усьому)))

Так можна охарактеризувати учнів гімназії № 9 Прокопову Юлію (11-А клас) та Якубовську Дар’ю (10-А клас).  Кожна з них має великий хист до навчання, публічних виступів та акторської майстерності.

Так, Юлія взяла участь в конкурсі читців польської поезії, а Дар’я – в екзаменаційному центрі (читання, аудіювання, письмо та говоріння німецькою мовою), де має дуже добрий результат.

Ми вітаємо дівчат і бажаємо їм ще безліч перемог та великих успіхів

в подальших конкурсах і змаганнях)))

Серцем покликані до милосердя)))

“Любити і допомагати” – девіз всіх тих, хто не може залишатися осторонь людей, які потребують підтримки та участі. А також – турботи, самовідданості та доброти. Саме ці почуття, які неможливо виховати ніякими інструкціями та законами, притаманні волонтерам гімназії № 9.
Волонтерська діяльність є основою побудови та розвитку громадянського суспільства. Вона втілює в себе найшляхетніші прагнення людства – прагнення миру, свободи, безпеки та справедливості для всіх людей.

09 грудня 2019 року Міська організація ветеранів України міста Кропивницького нагородила гімназію № 9 за активну участь в учнівському волонтерському русі.

Квест-гра “У світі природничих наук”

10 грудня 2019 року в гімназії № 9 відбулася квест-гра “У світі природничих наук” (вчитель: Хаврюта Л.Я.). Учні 9-А класу були поділені на 4 групи та проходили станції: “Біологічна”, “Географічна”, “Природознавча”, “Економічна” відповідно до маршрутного листа. Завершилося випробування проведенням онлайн-вікторини.

З нами зручно обирати та цікаво грати.

Пригоди тихенько ховаються у квеструмі гімназії № 9 міста Кропивницького.

Якщо Ви здатні  їх відшукати, тоді Вам до НАС)))

Грудень 2019