Home » Новини » Наша рідна мова – модна і сучасна)))

Наша рідна мова – модна і сучасна)))

Мова не може бути немодною чи несучасною, бо мова — це душа народу, відображення його внутрішнього світу, його самобутності. Будь-яка міцна, стабільна та незалежна держава має свою мову, адже мова об’єднує народ.

Такий народ може заявити про себе на весь голос, що він має свою землю, свою волю, свої мрії та прагнення. Саме таким є український народ, що підтверджує швидкий і неспинний розвиток української мови, української літератури, українського мистецтва тощо.

28 лютого 2018 року на уроці української мови в 9-А класі (учитель Тернавська Т.В.) відбувся захист проекту “Модні терміни. Що вони означають” у рамках загальношкільного проекту “Краса. Мода. Стиль”. Учні приємно здивували різноманіттям та творчим підходом до презентації. Купрєєв В’ячеслав склав інтелектуальну карту “Сучасна мода”, Сибірцева Маргарита уклала “Словник модних нових та добре забутих старих словечок”, який налічує 347 слів з усіх регіонів України. Унікальність словника просто вражає своїм науковим та практичним підходом. Потапенко Єлизавета разом з Купрєєвим В’ячеславом дослідили модні терміни в шкільній практиці, включаєчи різні предмети (українську мову та літературу, інформатику). Бистрова Наталка та Якубовська Дар’я демонстрували різні варіанти підбору аксесуарів, зачіски та макіяжу для дівчат, створивши презентацію “Сяюча Барбі”. На завершення уроку Богатинський Олександр, Кужеленко Єгор, Котов Андрій та Купрєєв В’ячеслав продемонстрували модний одяг сучасних підлітків. Учням дуже сподобався виступ ведучої програми “Модний коридор” Козелець Єлизавети, яка ознайомила однокласників з такими поняттями, як стиль, кежуал, джогери, худі, світшот та анорак. “Родзинкою” уроку стала музична композиція “Prayer” Мацька Владислава, який склав свій трек саме до показу моди.

 

Було Розумно#Талановито#Креативно)))

28 лютого 2018 року  відбувся захист проекту в рамках міжпредметного навчально-дослідницького проекту «Краса&Мода&Стиль» (учителі: Цьома В.Д., Мельник Н.І., Блауцяк Н.В.). Тему “Кращі афоризми про моду і стиль” подали в різних формах, таких як:

  • буклет (Кудряжицька А.8в),
  • презентаціїя (Подскальнюк А.9б),
  • блог (Рехман М., Короткий А. 9б),
  • сама Коко Шанель (Берлюта Д. 9б) до нас і ознайомила нас зі своїми афоризмами про моду і стиль.

Календар новин

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архив новин

Корисні посилання