Home » 2019 » Лютий » 15

Daily Archives: 15.02.2019

Ліга сміху!!! Love is…)))

15.02., до Дня Святого Валентина, в гімназії, між учнями 8-их класів відбувся конкурс – Ліга сміху  на тему: “Love is…)))” . Кубок Ліги сміху здобула команда 8-Б класу  – “По love инки”. Друге місце розділили: команда 8-А класу “Інопланетні Козаки” та команда 8-В класу “Неперевершена шістка”!!!

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

16 лютого 2019 року в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка Кіровоградська Мала академія наук учнівської молоді чекає на захисті своїх досліджень учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР. Уважно ознайомтеся з ПРОГРАМОЮ ТА РОЗКЛАДОМ!!!!!!!!!!!

День Святого Валентина! Відчуття щастя і романтики)))

14 лютого – День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. В цей день в гімназії панувала святкова атмосфера. Завдяки організації учнівського самоврядування, були проведені масові заходи. В гімназії цілий день працювали дві «Поштові скриньки Валентинок», окремо для учнів, завдяки якій вони могли виразити свою симпатію один до одного та окремо для вчителів, де учні гімназіїї підсумували кількість зібраних ними валентинок, і по результату, обрали “Валентина та Валентину – 2019”, серед вчителів. Також відбувся конкурс найкращик валентинок, серед учнів 5-11 класів. Аста’єва Вікторія (президент учнівського самоврядування), з учнями 5-6 класів провела майстер-клас, по виготовленню святкових валентинок. На перервах усіх радувала дискотека, де учні з задоволенням співали та танцювали, а романтичний настрій – “Контемпом”, створив хореографічний ансамбль гімназії – “Перлина”. Учні гімназії отримали величезне задоволення!!!

Лютий 2019