Home » 2019 » Лютий » 08

Daily Archives: 08.02.2019

УЧАСНИКИ КОНКУРСУ «ЗАПОБІГТИ НАСИЛЬСТВУ»

Світлана Глущенко зустрілась із учасниками конкурсу проектів графіті «Запобігти насильству», який проводився Головним територіальним управлінням у Кіровоградській області.

«Конкурс було проведено з метою протидії насильству та булінгу, підвищення рівня обізнаності серед дітей та дорослих про булінг та його негативні наслідки», – зазначила заступник Міністра.

08 лютого 2019 року Бурлакова Аріна (7-А клас), Куницька Валерія (8-Б клас) та Астаф’єва Вікторія (10-Б клас), учениці гімназії № 9, мали нагоду відвідати м. Київ та поспілкуватися з пані Світланою.

Світлана Глущенко відповіла на всі питання школярів, розповіла про виконання рішень суду, правопросвітницькі кампанії Мін’юсту, зокрема про #СтопБулінг та #ЧужихДітейНеБуває, а також про інновації та нестандартні підходи у діяльності Міністерства юстиції України в процесі формування державної політики.

Також заступник Міністра поділилася власними історіями успіху, розповіла про особисту мотивацією стати юристом та працювати у Міністерстві юстиції України.

Державні експерти Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції провели для школярів екскурсію стінами Міністерства, розповіли про історію української юстиції, систему безоплатної правової допомоги, правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!». Крім того, діти змогли відчути себе справжніми державними службовця та запропонували нові законодавчі вирішення найважливіших, на їхню думку, проблем.

КОНКУРС ЕСЕ «МОЯ МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ: ПЛАНУВАННЯ І РОЗВИТОК”

Деталі за посиланням

Вітаємо переможців)))

08 лютого 2019 року в гімназії № 9 нагородили переможців Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу „КОЛОСОК-2018” (осінній) – координатор: Акішова Р.А. Метою конкурсу є наукова популяризація природничих наук серед учнів, поширення та впровадження національних освітніх технологій за кордоном, аналіз та запровадження сучасних прогресивних освітніх зарубіжних технологій в Україні.

Лютий 2019