Згідно плану заходів у гімназії з підготовки та проведення Тижня охорони праці з нагоди відзначення Дня охорони праці були проведені наступні заходи з 26.04 по 30.04. 2021 року: Ознайомлення працівників із зверненням Оргкомітету з відзначення Дня охорони праці під девізом: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи-ІНВЕСТУЄМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БРЗ». Було здійснено перевірку ведення документації з охорони праці вчителями хімії, фізики, інформатики, фізкультури, трудового навчання та проведення інструктажів з безпеки життєдіяльності з учнями і працівниками закладу. Класними керівниками проведені дистанційні уроки для здобувачів освіти на тему «28 квітня – День охорони праці».
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2021/04/zobrazhennya_viber_2021-04-29_16-16-07-1024x576.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2021/04/zobrazhennya_viber_2021-04-26_08-08-03-1-1024x576.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2021/04/zobrazhennya_viber_2021-04-29_09-12-59-1024x768.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2021/04/Slajd2.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2021/04/Slajd1-1024x392.jpg)