Акція до Великодня
Гімназія №9 долучається до акції мера м.Кропивницького Андрія Райковича “Привітай воїнів з Великодніми святами”. Наближається Великдень. Світле і очікуване свято. До усіх гарних передсвяткових традицій додалася вкрай потрібна – вітати наших славних воїнів -захисників.
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2021/04/zobrazhennya_viber_2021-04-20_12-51-25-1024x576.jpg)
День довкілля
Довкілля – це всі живі та неживі об’єкти, що природно існують на Землі або в деякій її частині. Земля, вода, повітря, флора і фауна – все це довкілля, на стан якого впливає маса чинників… Ми – господарі нашої природи, а вона для нас – наше життя. І берегти природу – значить берегти Батьківщину.
Пам’ятайте: не Земля належить нам, а ми належимо Землі. І завтрашній день її буде таким, яким ми його зробимо сьогодні. Тому завдання кожної людини — берегти нашу планету, а особливо ту територію, де вона живе сьогодні, де будуть жити її діти завтра.