Вітаємо команду учнів 10-А класу: Николюка Богдана, Каширіна Тимура та Дуняшенко Олександра, за зайняте ІІІ місце у Всеукраїнських дебатах. Учні обговорювали такі теми: реформування політичних партій (цей уряд має реформувати політичні партії в Україні шляхом прийняття відповідного закону); участь молоді у формуванні політики (цей уряд має прийняти закон про квоти молоді у виборчих списках партій); участь громадян у посиленні публічності та прозорості органів влади (уряд має розробити дієвий механізм зниження корупційних ризиків в громадах).
ВИ НЕЙМОВІРНІ! ТАК ТРИМАТИ!!!
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2021/04/zobrazhennya_viber_2021-04-22_14-15-29-498x1024.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2021/04/zobrazhennya_viber_2021-04-22_14-15-43-498x1024.jpg)