Чотири букви – ЧАЕС – стали символом трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх крилом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних людей. Чорнобиль… Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи.
19 квітня 2021 року в гімназії №9 класні керівники 5-11х класів провели виховні години (онлайн), присвячені Дню найстрашнішої за наслідками катастрофи минулого тисячоліття.
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2021/04/zobrazhennya_viber_2021-04-19_08-32-58-1024x576.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2021/04/zobrazhennya_viber_2021-04-19_08-33-01-1024x576.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2021/04/zobrazhennya_viber_2021-04-19_10-54-39-1024x576.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2021/04/zobrazhennya_viber_2021-04-19_08-36-58-1024x408.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2021/04/zobrazhennya_viber_2021-04-19_08-37-31-1024x405.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2021/04/zobrazhennya_viber_2021-04-19_08-38-02-1024x768.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2021/04/zobrazhennya_viber_2021-04-19_08-51-46-1024x1004.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2021/04/zobrazhennya_viber_2021-04-19_09-11-32-461x1024.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2021/04/zobrazhennya_viber_2021-04-19_08-23-10-577x1024.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2021/04/zobrazhennya_viber_2021-04-19_08-23-22-577x1024.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2021/04/zobrazhennya_viber_2021-04-19_09-19-07-1024x768.jpg)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2021/04/zobrazhennya_viber_2021-04-19_08-22-32-768x1024.jpg)