Home » 2020 » Грудень » 04

Daily Archives: 04.12.2020

ПРОБНЕ ЗНО 2021

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Творчість – запорука успіху)))

04 грудня 2020 року в гімназії № 9 відбувся відкритий урок з образотворчого мистецтва в 6-А класі на тему: “Настрій у пейзажі” (вчитель: Гетман О.В.). Мотиваційне налаштування уроку сприяло навченості учнів створювати пейзажні картини в техніці “гратаж”. Учні повторили види пейзажів (міський, архітектурний, морський, гірський тощо), під час демонстрації презентації картин з’ясовували: вид пейзажу – настрій картини – статична/динамічна картина тощо.

Було #Майстерно#Гратажно#Пейзажно)))

Фотогалерея “Про що мовчать діти”

Фотогалерея “Про що мовчать діти” в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”.
На жаль багато дій можна назвати насильницькими. Не всі про це знають. Можливо, саме тому багато підлітків зазнають насильства, не усвідомлюючи цього. Першим кроком до подолання проблеми насильства має стати її усвідомлення. Кожен з нас має сказати «Стоп!» насильству у власній родині, класі, школі, суспільстві. Адже сім’я, коло рідних та друзів – це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному. Тому учні гімназії № 9 всі разом сказали «СТОП НАСИЛЛЮ!» приєдналися до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», виготовивши тематичні колажі, які є постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством.

#16днівпротинасильстваКроп2020

Грудень 2020