Вітаємо)))
02.12.2020 року був проведений II (міський) етап обласного конкурсу учнівської творчості щодо популяризації в області державних символів України серед учнів міста. У конкурсі взяли участь 15 учнів з 9 освітніх закладів міста. Згідно рішення журі конкурсу переможцем стала:
Федько Ольга – 11-Б клас (гімназія № 9) – III місце (вчитель: Сімеонова В.М.)
![](https://gymnasium9.kr.ua/wp-content/uploads/2020/12/Vitayemo2.jpg)
Вітаємо Ольгу та її наставника)))
Бажаємо подальших перемог та звершень)))