14 січня 2020 року в гімназії № 9 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області відбулося урочисте відкриття оновленого спортивного залу. Учні, батьки та педагогічний колектив закладу щиро дякує міському голові, Райковичу А.П., начальнику управління освіти Міської ради міста Кропивницького, Костенко Л.Д., за можливість дітям займатися спортом в комфортних умовах, адже фізичний розвиток дітей – запорука здоров`я нації)))
- Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти
- Освітня документація
- Інформація про діяльність закладу
- Інформаційна довідка
- ПРОФІЛЬНЕ НАВЧАННЯ
- Звіти директора
- Організація харчування
- Сторінка медпрацівника
- Методична робота
- Охорона праці
- Виховна робота
- Соціально-психологічна служба
- Бібліотека
- Онлайн Відпочинок влітку 2020