Home » Новини » Завершився Всеукраїнський турнір юних істориків)))

Завершився Всеукраїнський турнір юних істориків)))

У міському Будинку культури міста Кам’янця-Подільського 12 квітня 2019 року відбулося урочисте відкриття ХХІ Всеукраїнського турніру юних істориків, у якому брали участь команди з усієї України: міста Києва, Вінницької, Волинської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Харківської та Хмельницької областей (150 школярів 8-11 класів у складі 30 команд з різних регіонів України).

Команда учнів гімназії № 9 м. Кропивницького “Шукачі знань” (Скляр Данило, Астаф’єва Вікторія, Колісник Катерина, Івлєва Вікторія, Берлюта Дар’я) – керівник: Сімеонова Валентина Миколаївна, мала нагоду представляти місто Кропивницький на Всеукраїнському етапі конкурсу.

Юних знавців історії привітали з пам’ятною подією в їх житті Дмитро Васильянов, секретар Кам’янець-Подільської міської ради, координатор турніру; Тетяна Гінетова, завідувач сектору ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»; Олег Фасоля, директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА; Віктор Берека, ректор Хмельницького інституту післядипломної педагогічної освіти; Олександр Самойленко, голова журі, ректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Команда учнів гімназії “Шукачі знань” під час історичних раундів уміло оперували знаннями, усвідомлено проектували минулі події на сучасність, вели конструктивний інтелектуальний діалог.

У вільний час учасники історичних змагань відвідали експозиції Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, відчули велич Кам’янець-Подільської та Хотинської фортець.

16 квітня 2019 року в міському Будинку культури відбулося офіційне закриття змагань, які тривали в Кам’янці-Подільському з 12 по 16 квітня.

Дякуємо команді учнів “Шукачі знань”

та їх наставнику, Сімеоновій В.М.,

за Творчість#Креативність#Інноваційність)))