Home » Новини » Квітков@Символік@

Квітков@Символік@

Кожна країна має свою національну квітку. Вона частково відображає культуру і розповідає про історію держави, представляючи її навколишньому світу.

Поняття “національна квітка” дуже давнє: воно зародилося раніше, ніж у більшості країн утвердилися державні прапори. Тоді національна квітка грала ще більшу роль, будучи символом, знаком відміни для певного народу. Але і зараз квіти не повністю втратили свої ролі на міжнародній арені і часто є “логотипами” своїх країн.

10 лютого 2020 року в гімназії № 9 відбувся захід з німецької мови на тему: “Квіткові символи світу” (Японія, Бельгія, Індія, США, Голландія, Франція) за участі учнів 9-А класу (тьютор: Соловей Д.Е.) в рамках  міжпредметного навчально-дослідницького проєкту «КвітковаФеєрія».

Чи знаєте Ви, хто є Королевами квітів? Перевтілившись в квіткові образи, учні довели, що Троянда та Лілія… В ході заходу учні презентували символіку квітів; розгадували кросворд; складали послання до квітів німецькою мовою та перекладали їх тощо.

Учасники заходу дізналися, що флористична символіка в різних країнах і культурах різниться. А взагалі, народна символіка –  це те, що найбільше любить і шанує даний народ…
Було #Навчально#Пізнавально#Символічно#Квітково)))

Лютий 2020