29 травня 2019 року учні гімназії №9 прийняли участь в Спортивному святі “Олімпійський день”. Між командами 5-10-х класів, відбулися змагання по футболу, баскетболу, волейболу, шашок та настільного тенісу. Урочисту лінійку відкрила команда 10-Б класу “Явори”, яка здобула ІІ місце у міському конкурсі “Майбутній захисник України”. Командам та учням були вручені кубки та грамоти, а також подяки батькам, які приймали участь в міському конкурсі “Спортивне місто – здорова нація”!
- Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти
- Освітня документація
- Інформація про діяльність закладу
- Інформаційна довідка
- ПРОФІЛЬНЕ НАВЧАННЯ
- Звіти директора
- Організація харчування
- Сторінка медпрацівника
- Методична робота
- Охорона праці
- Виховна робота
- Соціально-психологічна служба
- Бібліотека
- Онлайн Відпочинок влітку 2020