Home » Новини » СТИЛЬНІ ПРИКРАСИ СВОЇМИ РУКАМИ)))

СТИЛЬНІ ПРИКРАСИ СВОЇМИ РУКАМИ)))

Жоден вишуканий образ не може бути довершеним без невеличких жіночих хитрощів: краплинки улюблених парфумів, приязної посмішки та, звичайно, неповторних прикрас! Причому ваші сережки, кулон чи брошка зовсім не обов’язково повинні бути надзвичайно коштовними – ви можете легко виготовити прикраси своїми руками, тим паче що подібні вироби ручної роботи останнім часом набувають все більшої популярності.

В рамках реалізації міжпредметного навчально-дослідницького проекту «Краса&Мода&Стиль»  в гімназії № 9 був запланований  День ювеліра, метою якого було:

• спроектувати моделі прикрас з підручних матеріалів (каблучки, намисто, сережки, браслети, кулони, кольє, брошки, брелки тощо) виготовити та презентувати їх;
  • провести майстер-класи з виготовлення прикрас власними руками.

29 січня 2019 року відбувся майстер-клас, який провів учень 9-В класу, Лунгул Вадим: «Плетення брелка з паракорду» (3 учнів гімназії).

30 січня 2019 року відбувся захист прикрас, виготовлених власними руками учнів 5-10 класів:

5-А клас: Шароварова Софія

5-А клас: Янчук Ігор

6-Б клас: Боярин Діана

6-Б клас: Гончар Дар’я

7-В клас: Якубовська Владислава, Шмат Карина, Булочкіна Анастасія

8-А клас: Татьяніна Юлія,  Мітькова Валерія, Карандукова Мар’яна

8-В клас: Драган Ірина, Кудряжицька Анастасія, Горачковська Дар’я

9-Б клас: Тимкович Карина

9-В клас: Лунгул Вадим, Гаврилова Аліса

10-В клас: Салієнко Анжела

При багатій фантазії можна створити надзвичайно цікаві речі. Пропонуємо фотопідбірку для натхнення, після перегляду якої вам відразу ж захочеться якнайшвидше почати виготовляти щось подібне, а саме:

• кольє з бісеру, яке виглядатиме розкішно і обов’язково підкреслить неординарність вашої особи;
  • прикраси, сплетені за допомогою гачка, які неминуче привернуть до вас увагу оточуючих;
  • фантастично красиві джгути,  бісерні браслети, сережки тощо.

30 січня 2019 року відбувся майстер-клас, який провела Вікторія Євміна: «Ексклюзивна брошка до Дня Святого Валентина» (15 учнів гімназії).

Звичайно, для виготовлення таких кулонів, сережок чи кольє необхідно володіти певними навичками, але навчитися цьому не так уже й важко))) При бажанні можна знайти величезну кількість матеріалів на цю тему. До прикладу, чудовий комплект прикрас, виконаних в різних техніках, від Вікторії Євміни.

Стильну й витончену біжутерію з елементами вишивки продемонстрували батьки учнів гімназії, які зацікавилися нашим проектом та долучилися до нього.

БУЛО ТВОРЧО#КРЕАТИВНО#ЕКСКЛЮЗИВНО)))

Бажаємо вам тільки вдалих творчих експериментів,

результатом яких стануть неповторні й фантастично красиві прикраси, зроблені своїми руками)))

Січень 2019