Головна » Літній відпочинок

Літній відпочинок

ПОЛОЖЕННЯ про дитячий профільний (літературний) заклад відпочинку «БАРВІНОК» з денним перебуванням при гімназія № 9 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

МАНДРУЄМО ВЛІТКУ РАЗОМ З “Барвінком”
Запрошуємо учнів 5- 7 класів до літнього табору в гімназію №9!
Враховуючи чисельні побажання батьків, пропонуємо Вашій дитині провести літні канікули з користю та отримати нові знання, безліч досягнень, яскравий драйв, творчі вміння, цікаві зустрічі, знайомства та активний відпочинок.

Вартість харчування (обід) 15 грн. Діти пільгових категорій харчуються безкоштовно.
Зарахування учнів до дитячого закладу відпочинку буде відбуватися за заявами батьків. Приклад заяви Ви можете взяти у класного керівника.

Все найцікавіше для Вашої дитини!
• Майстер-класи: лялька-мотанка, декупаж, квілінг, витинанка, флористика, аплікація тощо;
• Тренінги: “Розвиток комунікативних вмінь”, “Розвиток творчого мислення”;
• Квести, літературні вікторини, рухливі ігри;
• Зустрічі з цікавими людьми, дитячими письменниками, спортсменами, журналістами, артистами;
• Майстер-класи: “Як створити презентацію”, фотомистецтво;
• Відвідування музеїв, екскурсії і багато іншого та цікавого!
Подбайте про свою дитину – забезпечте їй цікаве і корисне дозвілля під час літніх канікул!

План роботи табору “Барвінок”

Про події в таборі  Ви можете прочитати в групі на Faсebook за посиланням https://www.facebook.com/groups/168420090509705/