Home » Новини » Заходи в рамках Міжпредметної декади «Краса&Мода&Стиль» (іноземні мови)

Заходи в рамках Міжпредметної декади «Краса&Мода&Стиль» (іноземні мови)

Вільне спілкування англійською — вже не перевага, а одна з основних вимог)))

«Які методи вивчення англійської мови для дітей найбільш дієві і як зробити англійську мову для дітей улюбленою?» – на ці питання можна дати відповідь, відвідавши заходи в рамках між предметного навчально-дослідницького проекту.

Як ви могли помітити, серед іноземних мов англійська стоїть на першому місці, і вже давно вийшла на міжнародний рівень. Сьогодні повсюди використовується англійська мова – бізнес, подорожі, наука, навчання, інтернет, фільми, тощо. Англійська об’єднує людей та допомагає отримувати знання з різноманітних джерел інформації.

19 лютого 2019 року в гімназії  було проведено захід на тему: «Ікони моди та стилю ХХ століття» учнями 9-А класу (тьютор: Круглова Ю.С.).

Дійство було неперевершеним, адже не кожного дня до вас завітають відомі дизайнери, як от:

Коко Шанель (Пасіка Стефанія),

Одрі Хепберн (Клюшніченко Юлія ),

Армані (Піддубний Євген),

Мадонна (Заплава Анастасія),

Бріжіт Бардо (Буксіна Єсенія),

Прада (Федовов Кирило) та презентують свій бренд англійською мовою.

20 лютого 2019 року в гімназії  було проведено захід на тему: «Світ моди» учнями 9-А класу (тьютор: Оліфіренко О.С.).

Було Класно#Атмосферно#Модно, адже учнями були презентовані проекти англійською мовою:

• “Відомі бренди і дизайнери” (Бистрова Наталія, Якубовська Дар’я)
  • “Чоловіча мода” (Мацько Владислав, Воловецький Єгор, Зінов’єв Даніїл)
  • “Мода субкультур” (Сибірцева Маргарита)
  • “Тренди жіночого взуття” (Козелець Єлизавета)
  • “Аксесуари” (Потапенко Єлизавета)
  • “Модні тенденції 2019 року” (Хрустальова Анна)

Крім того, учасники заходу працювали в групах: одна група мала початок крилатого вислову (англійською мовою) про моду, а інша – кінець. Потрібно було скласти вислів та пояснити його значення.

21 лютого 2019 року в гімназії  було проведено захід на тему: «Мода ХХ століття» учнями 5-А, 6-А та 10-А класів (тьютор: Леоновець Н.А.).

Було Стильно#Атмосферно#Подіумно, адже учні презентували різні стилі одягу на імпровізованому подіумі, продемонстуавли справжні модельні навички та вміння спілкуватися англійською мовою:

• Повсякдений стиль;
  • Спортивний стиль;
  • Гламурний стиль;
  • Стиль “Хіп-хоп”;
  • Національний стиль;
  • Стиль шкільного одягу.

Крім того, було презентовано проекти:

• “З історії моди” (як змінилася мода за останні 100 років: 1915-2015 рр.)
  • “Fashon Show”

22 лютого 2019 року в гімназії  було проведено захід на тему: «Музика, мода, особистість» учнями 7-А класу (тьютор: Копійка І.О.).

MUSIС, FASHION AND PERSONALITY (Музика, мода, особистість)

1. Вірші про музику
  2. Які жанри музики ви знаєте?
  3. Повідомлення дітей, як змінювалась мода разом з музикою (від рок-н-ролу до поп і реп музики)
  4. Музична вікторина
  • Правдиві факти про музику
  • Поєднайте музиканта і фото
  • Яку пісню виконує цей виконавець?
  1. Фізкультхвилинка (гра Zip, Zap, Zop)
  2. Робота в групах – знайти антоніми – риси характеру
  3. Поєднати риси характеру і стилі музики
  4. Гра «Jeopardy» : три категорії – лексика, граматика, всяка всячина
  5. Вгадайте пісню

Діти були поділені на дві команди, за кожну правильну відповідь отримували стікер. Виграла та команда, яка набрала більше балів.

Було Колоритно#Автентично#Вражаюче)))

Вивчення англійської мови – це цікавий та пізнавальний процес, який тренує пам’ять, розвиває комунікативні навички, розширює кордони наших можливостей і сприяє певному престижу та дозволяє вільно спілкуватись в англомовних країнах з носіями цієї мови.

Вивчати англійську – це МОДНО)))

У наш час німецька мова – це мова можливостей. Кожна людина, яка володіє англійською мовою, так само повинна володіти німецькою, особливо коли вона прагне добитися великих результатів у своїй кар’єрі тому, що німецька мова відкриває безмежні можливості.

Німецька мова є рідною для 75 мільйонів людей в Німеччині та ще 20 мільйонів людей у всьому світі. Німецькомовні країни Німеччина, Австрія і Швейцарія належать до найбагатших і найбільш розвинених країн Європи та, навіть, світу.

Німецька мова – рідна мова Гете, Шиллера, Гейне, Рентгена, Ома, Коха.

Гете колись сказав: «Той, хто не знає іноземної мови, не знає й своєї власної».

19 лютого 2019 року в гімназії  було проведено захід на тему: «Мода у Німеччині» учнями 7-А класу (тьютор: Тихоненко Д.О.).

25 лютого 2019 року в гімназії  було проведено захід на тему: «Мода у Німеччині» учнями 8-А класу (тьютор: Панькіна А.Ф.).

Учні презентували свої дослідження німецькою мовою:

“З історії моди”;

“Відомі модельєри”;

“Мода в Німеччині”;

“Сучасна німецька мода”.

Учні давали відповіді на запитання вікторини “Як добре знаєте ви моду?”, коментували відеофільм “Демонстрації моди” та демонстрували стиль власного одягу.

Тож вивчайте німецьку мову. Це – МОДНО та ПРЕСТИЖНО)))

Лютий 2019