Home » 2018 » Червень » 16

Daily Archives: 16.06.2018

Відкриття меморіальної дошки

У Кропивницькому відбулося відкриття меморіальної дошки, присвяченої 100-річчю від дня перебування у нашому місті Легіону Українських Січових Стрільців.

Пам’ятний знак відкрили на будівлі Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ.

Церемонія відкриття відбулася за участі керівництва міста та області, військовослужбовців, студентів коледжу, учнів кропивницьких шкіл, представників Соколівської та  Помічнянської ОТГ.

Про перебування Легіону Українських Січових Стрільців відомо дуже мало, і тому історики вважають цю подію знаковою не лише для нашої області, але й для формування єдності всієї країни.

Під час заходу лунали вірші Василя Вишиваного та пісні, які Українські Січові Стрільці подарували нашій країні та нашому місту.

Більше фото тут

Конкурс «Безпека на дорозі»

Конкурс «Безпека на дорозі» – це корисний і цікавий конкурс у форматі онлайн на тему безпечного та коректного поводження на дорозі для учнів 1-11 класів.

Кожний учасник зможе не лише перевірити власні знання з Правил дорожнього руху, але й дізнатись іншу важливу інформацію завдяки Роботі над помилками, яка автоматично проводиться після внесення всіх відповідей. Конкурс складається з блоків тематичних питань, які охоплюють вміння орієнтуватися на вулиці за допомогою дорожніх знаків, а також систему правил поведінки під час дорожньо-транспортних ситуацій.

Участь в конкурсі допоможе вчителям створити оригінальну програму виховної години та провести корисний для ознайомлення позакласний захід. Батьки зможуть впевнитись, чи достатньо їхня дитина знає Правила дорожнього руху і наскільки швидко знаходить відповіді на питання, від яких залежить безпека у реальному житті.

Червень 2018