Головна » Новини » Вітаємо учнів та вчителів гімназії №9 за зайняте ІІ місце в міському конкурсі театральних постанов до творів Олександра Жовни!!!

Вітаємо учнів та вчителів гімназії №9 за участь в міському конкурсі театральних постанов до творів Олександра Жовни, а саме:

• Цьому Катерину ученицю 5-А класу;
  • Воловика Андрія учня 8-В класу;
  • Галушка Євгена – 8-В класу;
  • Івлеву Вікторію ученицю 8-Б класу;
  • Гаврилюка Дениса 9-Б класу.                                                                                                                                                                                Виносимо подяку вчителям української мови та літератури –  Цьомі Вікторії Дмитрівні та Мельник Наталії Іванівні за активну та добросовісну роботу, розуміння важливості різнобічного розвитку дітей!!!
Слідкуйте за нами в соціальних мережах: