Головна » Новини » Семінар–тренінг від топ–методистів видавництва в Афінах в рамках програми MM Smart Schools від   MM Publications

В березні місяці, наша вчителька Круглова Юлія Станіславівна, в рамках програми MM Smart Schools від   MM Publications   відвідала декілька практичних семінарів–тренінгів від топ–методистів видавництва в Афінах, на базі головного офісу видавництва . Відвідавши семінари  на актуальні теми: « Компетенції 21 століття», «Формування критичного та креативного  мислення учнів», освіжила свої знання з методики та здобула нові. Дізналась  багато корисного з методики викладання  англійської мови в європейських школах.

Зазирнула так би мовити за лаштунки, жваво поспілкувалась з авторами підручників, поділилась власними враженнями від роботи з підручниками і висловила власні побажання. Мала змогу ознайомити їх з нашими реальними можливостями і потребами.

Слідкуйте за нами в соціальних мережах: