Архів за день: 08.02.2018

Конкурс “Парад професій”

08.02.2018р. у гімназії N9 , в рамках профорієнтаційної роботи, відбувся конкурс “Парад професій” і конкурс малюнків “Професія моїх батьків“.Учні з задоволенням презентували різні професії та виборювали призові місця.

Результати конкурсу “Парад професій”

Серед 5-6 класів
І місце-5Б, 6Б;
ІІ місце-5А, 6А, 6В;
Серед 7-8 класів
І місце-7А, 7В;
ІІ місце-8Б, 8В;
ІІІ місце-7Б, 8А;
Серед 9-10 класів
І місце-9А, 9В, 10А;
ІІ місце-9Б;
ІІІ місце-10Б.

Вітаємо нашу команду переможців !

Вітаємо нашу команду дівчат з перемогою у чемпіонаті міста з баскетболу 3х3 в рамках міського спортивного фестивалю  школярів закладів загальної середньої освіти! (більше…)

Хочеш змінити світ – надихай дітей

З метою підвищення рівня володіння англійською мовою, залучення іноземного досвіду та розширення міжнародної співпраці, до учнів гімназії  завітали  студенти-волонтери  з Індонезії. Зустріч пройшла цікаво, змістовно, гості мотивували учнів до вивчення англійської мови. Учениці 11-А класу: Лобанова Єлизавета та Ушанська Сніжана презентували свій досвід участі у Всеукраїнському конкурсі рефератів з історії, геогарфії, культури та економіки Республіка Індонезія-2017, а учні7-А класу вільно вели діалог та показали вдалі результати спілкування англійською мовою про звичаї, традиції та культуру країни Індонезія. В особі волонтерів школярі знайшли справжніх друзів, та залюбки чекають на кожну зустріч з ними. Дякуємо куратору зустрічі – Олені Ігорівні Давидовій.

Чому навчати, якщо світ змінюється?

Результат пошуку зображень за запитом "Вибір професії фото"

Сучасна освіта та професії майбутнього